لیو پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری لیو پرواز از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه برگزاری تورهای داخلی و خارجی شروع کرده است. به پشتوانه سال‌ها تجربه و دانش مدیر عامل شرکت و نیز با بررسی شرایط سخت‌گیرانه موجود در زمینه صدور ویزای شینگن برای ایرانیان و نیز قیمت‌های گران تورهای گروهی به اروپا ، اقای رسول توکلی طرقی در سال 1397 اقدام به تاسیس آژانس مسافرتی پورتو انتیکو (Porto ANTICO) در شهر جنوا ایتالیا کردند‌‌ و فعالیت خود از طریق همکاری بین دو آژانس مسافرتی ایرانی و ایتالیایی در زمینه برگزاری تورهای انفرادی و گروهی به ایتالیا متمرکز کردند. اولین قدم برای جلب رضایت مشتریان از دیدگاه آقای رسول توکلی که مدیریت هر دو آژانس را بر عهده دارند ، بهره‌گیری از کارکنان متخصص ایرانی و ایتالیایی در آژانس ایتالیایی و نیز حضور کارکنان ایرانی کارآزموده در آژانس لیو پرواز درزمینهٔ مشاوره و خدمات‌رسانی به گردشگران ایرانی بود. ما با چشم انداز برگزاری سفرهای انفرادی و ارزان قیمت به ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی وارد این حوزه فعالیت در گردشگری شدیم. ما سفر ارزان و با کیفیت در کنار رضایت مندی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دادیم و یکی از مهمترین نگرانی های مسافرین خود در سفر به اروپا یعنی موافقت با درخواست ویزای انها را با قرار دادن دعوت‌نامه توریستی بر روی پرونده انها و دادن تضمین لازم به سفارت مبنی بر ترک خاک شینگن توسط مسافر قبل از اتمام مدت ویزا تقریبا” در بیشتر مواقع موفق به دریافت ویزا برای مسافرین خود شده ایم.

 

 

 

 

چشم انداز لیو پرواز

چشم انداز ما این است که با ارائه‌ کلیه‌ خدمات مسافرتی مورد نیاز گردشگران، به­ ویژه تسهیل فرایند اخذ ویزای شینگن، و عرضه تورها و راهکارهای متمایز به بزرگترین و قابل اعتمادترین کارگزار ایرانی در مسیر سفر از ایران به ایتالیا و از ایتالیا به به سایر نقاط اروپا تبدیل شویم.

ماموریت لیو پرواز

تسهیل سفر به اروپا و قابل دسترس ­تر کردن این مقصد برای گردشگران علاقمند ایرانی، ماموریت فعلی ما است و مشاوره در تمام مراحل سفر و برنامه­ ریزی دقیق را رمز موفقیت در این راه می­ دانیم.

بسته کامل خدمات

ما همه خدمات سفر به ایتالیا را به شما ارایه می کنیم. تمام خواسته های سفر شما به ایتالیا  و سایر کشورهای اروپایی با بهترین قیمت و کیفیت در لیو پرواز تامین می شود.