تور کشتی کروز 

تور کشتی کروز فرصتی برای شروع یک سفر دریایی است. راستی چرا به سفر دریایی باید برویم؟از زمان های قدیم ، کشتی نمادی از آزادی ، ماجراجویی و کشف بوده است: ملوانان و فرماندهان برای کشف سرزمین ها ، مردم و فرهنگ های جدید وارد دریای آزاد شدند و پس از ماه ها و گاهی سال ها به خانه بازگشتند. حتی امروزه ، برای بسیاری از افراد ایده خروج از لنگرگاه ها و حرکت به مقصد جدید یک رویا است و به همین دلیل تعداد گردشگرانی که تعطیلات کروز را انتخاب می کنند در سال های اخیر به تدریج افزایش یافته است. و در نتیجه ، کشتی های تفریحی نیز مدرن شده و تبدیل به دهکده های گردشگری گردشگری واقعی شده اند که مجهز به استخر ، آبگرم ، رستوران ، مغازه ، سینما و تئاتر هستند. هر سفر دریایی همچنین شامل توقف در مقاصد گردشگری بسیار معروف است که به مسافران اجازه می دهد برای بازدید از شهرها یا جزایر فوق العاده پیاده شوند. سپس ، هنگام غروب ، همه سوار می شوند و آماده سفر به ماجراهای جدید می شوند!

تاریخچه کشتی کروز MSC

MSC Cruises (MSC مخفف عبارت Shipping Company Company است که نام شرکت باربری است که MSC Cruises را تأسیس کرده است.) چهارمین شرکت کروز در دنیا و بزرگترین خطوط مسافرتی خصوصی در جهان است و بیش از 30 سال پیشرو در خطوط مسافرتی جهانی بوده است و بخشی از شرکت کشتیرانی مدیترانه است.در سال 1970 آقای جانلوئیجی آپونته ، شرکت کشتیرانی مدیترانه ای MSC را تأسیس کرد و اولین کشتی باری خود به نام Patricia را خرید.MSC برای اولین بار در سال 1988 با خرید کشتی مسافری مونتری وارد بازار کروز شد.MSC Cruises سپس در سال 2002 تاسیس شد و زیرمجموعه گروه MSC شد.از آن زمان ، MSC Cruises با ناوگان بیش از 19 کشتی سومین خط کروز بزرگ جهان شد.در سال 2019 ، MSC Cruises به 2.7 میلیون مسافر و 185 ملیت در سراسر جهان خدمات رسانی کرد.MSC Cruises یک شرکت چند ملیتی است که دفتر مرکزی MSC Shipping در ژنو ، سوئیس در سال 1978 تأسیس شد. در تور ایتالیا و سفر با کشتی های MSC Cruises  میتوانید یک تجربه منحصر به فرد را تجربه کنید.مهمان نوازی و استقبال مدیترانه ای هر مسافری را به یک مهمان خاص تبدیل می کند. آنچه MSC Cruises را خاص‌تر می کند،کارکنان کشتی های MSC Cruises است که بسیار ماهر و دوستانه هستند.در کشتی های MSC Cruises هر لحظه از تعطیلات شما فراموش نشدنی خواهد بود. توجه به جزئیات، توجه به نیازهای شما، خدماتی که انتظارات شما را برآورده 

می کند. احساس یک سفر دریایی منحصر به فرد برای شما طراحی شده است، تا تجربه کنید، و لذت ببرید و لبخند مهمان نوازی ایتالیایی، MSC Cruises را لمس کنید. سرگرمی در کشتی های MSC Cruises هرگز پایان نمی یابد.خوانندگان، رقصندگان، آکروبات‌ها، نوازندگان و …. برنامه‌های هنری ناوگان MSC Cruises بسیار متنوع است، تیم سرگرمی، برنامه‌های روزانه را آماده می‌کند که همیشه متفاوت و مفرح است.آموزش رقص، نمایش، موسیقی، پیانو بار، کازینو و سرگرمی های متنوع دیگر. لحظات زیادی برای گذراندن روزهای دلپذیر، پر جنب و جوش و جذاب با شرکت در مسابقات ورزشی، بازی های استخر، جشنواره های آهنگ برای شما مهیا شده است. در طول تعطیلات، کشتی به یک زمین رقص بزرگ تبدیل می شود و سفر دریایی فرصتی برای یادگیری رقص های مورد علاقه هر کس می‌باشد. برای هر شب تعطیلات شما یک نمایش متفاوت برنامه ریزی شده است: موزیکال های بین المللی، آهنگ های کلاسیک و مدرن و شعبده بازی .هزار فرصت برای لبخند زدن و شادی شما .در MSC Crociere شما یک فضای کاملا ایتالیایی را حس خواهید کرد، جایی که همه چیز در ایتالیا ساخته شده است: از طراحی کشتی ها در کنار سبک‌های سنتی ایتالیا که با معماری مدرن ترکیب می شوند. بهترین غذاهای سنتی ایتالیایی را خواهید یافت. و آخرین اما نه کم اهمیت، مهمان نوازی، خوش گذرانی.برای رزرو سفر دریایی MSC منتظر چه چیزی هستید؟ این یک تجربه ایده آل برای کل خانواده است، جایی که هر کس بعد تعطیلات خود را پیدا می کند، از مکان های دلربا بازدید می کند، استراحت می کند و سرگرم می شود.

تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز

-چرا باید یک سفر دریایی با کشتی کروز Msc را تجربه کنیم؟

در سفر دریایی با کروز MSC  هر روز یک مقصد جدیدی را بازدید می‌کنید.کشتی در شب سفر می کند و شما به گونه ای جادویی در مکانی جدید بیدار می شوید، راحت و بدون بسته بندی و باز کردن چمدان های خود. هیچ تعطیلات دیگری مانند این نیست: دریا، طبیعت، فرهنگ، شهر، سنت های مختلف… همه در یک سفر.

-بهترین مسیرهای سفر دریایی مدیترانه برای تور کشتی کروز MSC کدامند؟

جنوا،بارسلونا،رم،پالرمو،والتا

-جدیدترین کشتی MSC  کدام است؟
 MSC Euribia که در ژوئن 2023 فعالیت خود را شروع کرد.

-برای ایرانیان برای سفر با کشتی کروز چه مدارکی لازم است؟

پاسپورت و ویزای شینگن دارای اعتبار در مدت سفر

-چند مدل  کاببین در کشتی های MSC وجود دارد؟

کابین های داخلی، کابین های با دید دریا، کابین های بالکن دار

-آوردن چه چیزی به کشتی MSC ممنوع است؟
الکل، اسلحه گرم، اشیاء تیز مانند تیغه و قیچی، مواد منفجره و قابل اشتعال، اشیاء دارای عناصر حرارتی یا شعله باز (مانند اتو، کتری، اجاق برقی، شمع، بخور) 

-در سفر دریایی چقدر می توانید پول نقد همراه خود ببرید؟
تا 10000 یورو، نقل و انتقالات بدون هیچ تشریفاتی امکان پذیر است. 

-چه چیزی در سفر دریایی با MSCرایگان است؟
بیشتر سرگرمی‌های داخل کشتی رایگان است: از استخر گرفته تا بازی‌ها تا نمایش‌ها و برخی دوره‌ها

-تورMSC شامل چه خدماتی است؟
قیمت کروز شامل: اقامت در کابین انتخابی برای کل مدت سفر دریایی، غذا در داخل کشتی (صبحانه، ناهار و شام در بوفه ها) به استثنای نوشیدنی (مگر اینکه بسته اختصاصی خریداری شده باشد)

تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز
تور کشتی کروز با لیو پرواز
تور کشتی کروز با لیو پرواز

تورهای تابستان انفرادی

رم،میلان(7روز)

1690 

تورهای تابستان انفرادی

رم،فلورانس،ونیز( 8روز)

1940 

تورهای تابستان انفرادی

رم،فلورانس،ونیز،میلان(11روز)

2320 

تورهای تابستان انفرادی

رم،ونیز(6روز)

1560 

تورهای تابستان انفرادی

رم،ونیز،میلان (9روز)

2035 

تورهای تابستان انفرادی

میلان،پاریس (7روز)

2060 

تورهای تابستان انفرادی

رم،پاریس (8روز)

2235 

تورهای تابستان انفرادی

رم،بارسلونا (8روز)

2090 

تورهای تابستان انفرادی

رم،ناپلی،کاپری،آمالفی(8روز)

2350 

تورهای تابستان انفرادی

رم،ونیز،میلان،بارسلونا (13 روز)

2580 

تورهای تابستان انفرادی

رم،ونیز،میلان،پاریس(13 روز)

2580 

تورهای تابستان انفرادی

رم،میلان،پاریس(11 روز)

2770 

تورهای تابستان انفرادی

رم،ونیز،پاریس(10 روز)

2180