چرا به سفر دریایی برویم؟از زمان های قدیم ، کشتی نمادی از آزادی ، ماجراجویی و کشف بوده است: ملوانان و فرماندهان برای کشف سرزمین ها ، مردم و فرهنگ های جدید وارد دریای آزاد شدند و پس از ماه ها و گاهی سال ها به خانه بازگشتند. حتی امروزه ، برای بسیاری از افراد ایده خروج از لنگرگاه ها و حرکت به مقصد جدید یک رویا است و به همین دلیل تعداد گردشگرانی که تعطیلات کروز را انتخاب می کنند در سال های اخیر به تدریج افزایش یافته است. و در نتیجه ، کشتی های تفریحی نیز مدرن شده و تبدیل به دهکده های گردشگری گردشگری واقعی شده اند که مجهز به استخر ، آبگرم ، رستوران ، مغازه ، سینما و تئاتر هستند. هر سفر دریایی همچنین شامل توقف در مقاصد گردشگری بسیار معروف است که به مسافران اجازه می دهد برای بازدید از شهرها یا جزایر فوق العاده پیاده شوند. سپس ، هنگام غروب ، همه سوار می شوند و آماده سفر به ماجراهای جدید می شوند!

1-سفر دریایی با کشتی کروز از ایتالیا

خلاصه ای از تاریخچه MSC Cruises

MSC Cruises (MSC مخفف عبارت Shipping Company Company است که نام شرکت باربری است که MSC Cruises را تأسیس کرده است.) چهارمین شرکت کروز در دنیا و بزرگترین خطوط مسافرتی خصوصی در جهان است و بیش از 30 سال پیشرو در خطوط مسافرتی جهانی بوده است و بخشی از شرکت کشتیرانی مدیترانه است.در سال 1970 آقای جانلوئیجی آپونته ، شرکت کشتیرانی مدیترانه ای MSC را تأسیس کرد و اولین کشتی باری خود به نام Patricia را خرید.MSC برای اولین بار در سال 1988 با خرید کشتی مسافری مونتری وارد بازار کروز شد.MSC Cruises سپس در سال 2002 تاسیس شد و زیرمجموعه گروه MSC شد.از آن زمان ، MSC Cruises با ناوگان بیش از 19 کشتی سومین خط کروز بزرگ جهان شد.در سال 2019 ، MSC Cruises به 2.7 میلیون مسافر و 185 ملیت در سراسر جهان خدمات رسانی کرد.MSC Cruises یک شرکت چند ملیتی است که دفتر مرکزی MSC Shipping در ژنو ، سوئیس در سال 1978 تأسیس شد. MSC یک شرکت سوئیسی است.کشتی های Lirica Class ، Musica Class و Fantasia Class تحت پرچم پاناما در حال حرکت هستند. کشتی های Meraviglia ، Meraviglia Plus و Seaside Class تحت پرچم مالت در حال حرکت هستند

زیباترین موزه در فضای باز

سفر به دریای مدیترانه با MSC Cruises به معنای دسترسی به بهترین فرهنگ ، سنت و آثار تاریخی است که قرن ها سواحل آن را غنی کرده است.این سفر دریایی فرصتی را برای بازدید و آشنایی با کشورها و مردمی که با این دریا روبرو هستند و تاریخ هزاره آنها فراهم می کند ، درست مانند دریانوردان باستانی هنگام حرکت از ایتالیا به جزایر یونان است. سفر با MSC Cruise به شما این فرصت را می دهد تا با تاریخ، غذا و مد ایتالیا در کنار سفر به بنادر تاریخی این کشور ، از باری تا ونیز ، از جنوا تا ناپل آن آشنا شوید و از شهرهای دیدنی آن بازدید کنید،  تورهای کشتی کروز با لیو پرواز از شهر جنوا شروع می‌شود و شما خود را برای یک سفر ماجراجویانه آماده می‌کنید.ما برنامه سفر شما را مطابق نیاز شما و اینکه  قصد سفر با خانواده یا دوستان خود را دارید یا اینکه می‌خواهید برای یک مراسم خاصی را جشن بگیرید،برنامه ریزی می کنیم .ما در مدت این سفر در کنار شما هستیم و بهترین برنامه ریزی وکشتی مناسب را برای شما براساس بودجه و علاقه‌تان انتخاب می‌کنیم و در این سفر فرصت مناسبی است که شما از جاهای دیدنی ایتالیا از شمال تا جنوب بازدید کنید وبا فرهنگ این سرزمین بیشتر آشنا شوید.لیو پرواز با همکاری آژانس مسافرتی پورتوآنتیکو که نماینده فروش تورهای MSC می باشد،

2- سفر دریایی با خطوط کشتیرانی ایتالیا


سفر با کشتی از جنوا به جزیره ساردنیا ایتالیا

جزیره ساردینیا مقصدی محبوب برای گردشگران ایتالیایی و خارجی است که به خاطر طیف گسترده ای از ارتباطات دریایی که همیشه فعال هستند ، چه در روز و چه در شب ، در هر زمان از سال از این جزیره دیدن می کنند. امکان سفر دریایی  از بندرهای جنوا ، تنها بندر شمال ایتالیا ، لیورنو ، پیومبینو و سیویتاوکیا ، از مرکز ، ناپل و پالرمو ، از جنوب به این جزیره وجود دارد. بنادر ساردینا که می توانید در آنها پیاده شوید عبارتند از: Olbia ، Golfo Aranci ، Porto Torres و Santa Teresa di Gallura ، در قسمت شمالی جزیره و بندر  Arbatax ، در ساحل شرقی ، که به شما امکان می دهد سریعتر به قسمت مرکزی ساردینیا برسید ، و بندر منحصر به فرد کالیاری در جنوب جزیره ساردنیا قرار دارد.همه کشتی های خطوط کشتیرانی ایتالیا که در مسیرهای ساردینیا در حال خدمت هستند از نظر ناوبری مدرن ترین استانداردهای ایمنی را دارند و مجهز هستند تا مسافران معلول یا کم تحرک را به بهترین شکل ممکن ، هم در هنگام سوار شدن و هم در هنگام سوار شدن ، اسکان دهند. آنها همچنین دارای گاراژهای بزرگ هستند که امکان سوار شدن به هر نوع وسیله نقلیه در آنها وجود دارد.شما می‌توانید برای تهیه بلیط کشتی سفر به جزیره ساردنیا از خدمات لیو پرواز استفاده نمایید.

سفر با کشتی از جنوا به بارسلونا

اسپانیا همواره نمادی برای زندگی شبانه و سرگرمی در ذهن هر  مسافر است.با سفر دریایی از بندر شهر جنوا به بارسلونا پس از طی 21 ساعت مسیر دریایی و لذت بردن از تماشای طلوع و غروب آفتاب در عرشه کشتی، خودتان را به این کلان شهر با شکوه با هزار جنبه فرهنگی ، معماری و هنری برسانید.در سفر دریایی بسته به نوع محل اقامت خود که در کشتی انتخاب میکنیدقیمت‌ها متفاوت می‌باشد.

1-استفاده از صندلی‌های موجود در سالن اتوبوسی نفری 73 یورو .2-استفاده از کابین داخل بدون منظره دریا نفری  160 یورو.3-استفاده از کابین با دید دریا نفری 205 یورو.4-استفاده از سوییت خانوادگی نفری 260 یورو.

با توجه به متنوع بودن تورهای  کشتی کروز ،برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.